חסוך בצורה חכמה :השקעה בפוליסת חיסכון

Smiling Colleague
מתוך העיתונות :
themarkermore.png

בבחירת מוצר השקעה כמו פוליסת חיסכון, ניהול תיקים או קופת גמל להשקעה, יש חשיבות רבה לסוג המוצר, החברה המנהלת ומסלולי ההשקעה. בנוסף פרמטר חשוב מאוד הוא העלויות ובפרט דמי הניהול! אנו נבצע עבורך השוואת עלויות.

בנוסף, אנו מציעים להנגיש לך את כל המידע בפגישת זום או פנים מול פנים אישית עם אחד המומחים שלנו. נבצע סקירה על האפשרויות העומדות בפניך, נציג את היתרונות והחסרונות של כל מוצר ונתאים לך אישית את מוצר ההשקעה המתאים. עם למעלה מ2,500 לקוחות במוצרי השקעות וניהול נכסים של למעלה מ600 מיליון ש"ח אנו נתאים עבורך את המוצר הכדאי ביותר עם דמי הניהול הטובים ביותר.  

והכי חשוב - לך זה לא עולה יותר ההפך הוא הנכון באמצעותנו תשלם פחות ותקבל ערך אמיתי - תבדוק אותנו.

מתוך העיתונות :
פוליסת חיסכון.png

חשוב! החיסכון בעמלות בפוליסת חיסכון וקופה להשקעה 

למה לפרנס את הבנקים בעמלות למרות שלא מרוצים מהתשואה? פוליסות חיסכון וקופת גמל להשקעה הינם המוצרים המובילים לציבור הרחב ומהווים את האלטרנטיה הכלכלית והעדיפה מבחינת כל הפרמטרים כנגד ניהול כסף בבנק. דמי הניהול הם אחידים וזולים יותר, עמלות קנייה ומכירה מופחתות ואין דמי משמרת. והתשואות ? תראו בעצמכם. התשואות בפוליסות החיסכון ובקופת גמל להשקעה מפורסמים אחת לחודש באתרי המדינה (גמל נט וביטוח נט) לעומת התשואות בתי ההשקעות - שלא מפורסמות בשום מקום - אז הגיע הזמן לעבור לניהול חכם יותר ושקוף יותר. 

מתוך העיתונות :
פוליסות חיסכון נגד ניהול תיקים.png
מחפש אלטרנטיבה אמיתית לתיק השקעות? השאר פרטים ונציע לך פתיחת פוליסת חיסכון או קופת גמל להשקעה בחברות המובילות!

אנא השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי

אלטשולר_שחם.png
more_logo.png
לוגו-ילין-לפידות.png

תודה על פנייתך אנו ניצור קשר בהקדם